Lot n°0015

CESAR (Jules). - Wytberoemde Commentarien, ofte Korte historische Aenteyckeningen vanden... Prince Cajus Julius Caesar... Het eerste deel van syn Fransche ende Nederlantsche oorlogen... Verduytscht wt den latyne door Johannes Fenacolius. [-Het tweede deel, van de burgherlicke oorloghe, met de Alexandrynsche, Africaense ende Spaensche oorloghe door Aulus Hirtius Pansa]... Tot Delft, by Adriaen Gerritsz, 1614, 3 parties (2 tomes et un commentaire) en un fort vol. 8°, foliot. continue, [8]-443-[16] f. (dont le titre gravé sur cuivre), 5 grav. sur bois dans le texte, plein veau brun de l'époque, dos à 5 nerfs orné de caissons dorés, tranches rouges, coiffe sup. usée, rel. frot., coins usés, bon état intérieur.
Estimation: 50/75€
Adjugé: 40€